Warto zainstalować Swim Spa zamiast basenu

Większość ludzi uwielbia pływać. Trudno sobie wyobrazić, że jest się w ciepłym sezonie bez kąpieli w basenie, zwłaszcza z rodziną i przyjaciółmi. Oprócz tego, że jest to dobre ćwiczenie, pływanie wydaje się uspokajać każdy umysł. To świetna aktywność, gdy czujesz się trochę przygnębiony lub po prostu chcesz spędzić trochę czasu sam na sam po wyczerpującym dniu w pracy lub szkole.

Z tych powodów baseny są częstym widokiem w większości domów. Oprócz wyżej wymienionych korzyści, baseny mogą również zwiększyć wartość każdej nieruchomości. Ale w pewnym momencie posiadanie basenu w domu może być przereklamowane. Nie wspominając oczywiście o drogiej inwestycji, która wymaga równie kosztownej konserwacji.

Właściciele domów, którzy lubią pływać, ale nie mają ochoty na pełne korzystanie z basenu, mogą zamiast tego wybrać się do swim spa . Jeśli znasz trendy zewnętrzne i ulepszenia domu, z pewnością wiesz, że w dzisiejszych czasach swim spa zyskuje na popularności nie bez powodu. Więcej informacji: https://abcdodomu.pl/

Co to są spa do pływania?

Swim spa, zwane również basenami pływackimi, basenami bez końca lub basenami zanurzeniowymi, to mini baseny, które są większe niż spa, ale szczególnie mniejsze niż zwykły basen. Jest to skrzyżowanie obu, co pozwala uzyskać to, co najlepsze z obu światów. Pomyśl o regenerujących korzyściach płynących z dobrej kąpieli w wannie z hydromasażem i połącz je ze zwykłymi ćwiczeniami i rodzinną rozrywką, jakie daje zwykły basen.

Możesz cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania spa, ale masz wystarczająco dużo miejsca, aby cieszyć się nimi kilka osób. Ulga w bólu, relaks i zabawa – co za ładna kombinacja. To tylko kilka z kilku powodów, dla których swim spa jest bardziej preferowane niż basen.

Dlaczego warto zainstalować Swim Spa?

Jeśli nie jesteś jeszcze całkowicie przekonany do instalowania spa w domu, możesz przyjrzeć się następującym powodom, dla których powinieneś to rozważyć:

1. Zabawa i fitness przez cały rok

Baseny przydają się głównie w sezonie letnim. Kiedy kończą się ciepłe dni, kończy się zabawa i ekscytacja podczas szybkiej kąpieli w basenie, chyba że nie masz nic przeciwko zimnie i prawie zamarzaniu podczas zanurzania się w wodzie w zimowe dni. Więcej informacji: https://dream-design.pl/

Z drugiej strony swim spa można cieszyć się i maksymalizować przez cały rok. Ponieważ są izolowane i samowystarczalne, nie musisz się martwić, że zmarzniesz, gdy poświęcisz swój czas na relaks i zabawę. Możesz łatwo zmniejszyć ciepło latem lub zwiększyć je, gdy zbliża się zima.

2. Tańsza budowa

Każdy właściciel domu może się odnieść, gdy mówi, że zwykle sprowadza się to do jednego dużego czynnika: kosztów. Basen w ziemi kosztuje drożej niż spa, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę wydatki na materiały, robociznę i wszystkie inne akcesoria potrzebne do jego zbudowania. W związku z tym ludzie mają tendencję do unikania budowania basenów i zamiast tego wybierają bardziej przystępne cenowo baseny do pływania.

Budowa basenu przydomowego może kosztować około 50 000-70 000 USD, nie wspominając o kosztach utrzymania, które również nie są łatwe do zignorowania. Podczas gdy swim spa zaczyna się w przedziale cenowym 12 000 USD, w zależności od rozmiaru i dodatkowych funkcji, które chcesz uwzględnić. Więcej informacji: https://tregabud.com.pl/

3. Idealny do małych przestrzeni

Spa do pływania są znacznie mniejsze niż przeciętny basen, co czyni je idealnymi do małych przestrzeni na podwórku. Jeśli bardzo chcesz mieć basen, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca do pracy, skorzystanie z kąpieliska może być najlepszą alternatywą.

Lub jeśli wolisz coś małego (i uroczego), aby dopasować się do twoich niestandardowych potrzeb relaksacyjnych, może to być również inny praktyczny powód. Różne rodziny mają różne potrzeby, a jeśli szukasz czegoś, co nie jest zbyt duże do zabawy w wodzie, zastanów się nad tym minibasenem.

4. Szybka i łatwa instalacja

Kolejną rzeczą w przypadku regularnych basenów jest to, że ich budowa może potrwać kilka miesięcy. W zależności od wielkości, projektu i złożoności basenu średni czas potrzebny na planowanie i budowę może wynosić od trzech do sześciu miesięcy. Możesz także wyobrazić sobie niedogodności i bałagan, który musisz znosić te miesiące, podczas gdy trwa budowa.

Jednak dzięki swim spa nie musisz czekać tak długo, zanim będziesz mógł cieszyć się wodną zabawą i relaksem. Już za trzy tygodnie Twoje swim spa będzie gotowe i czeka na Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2022 Informacje i porady - WordPress Theme by WPEnjoy